BioD on tuntud Suurbritannia tootja koduhooldustoodete sari. Ettevõtte toodab ainult 100% loodusliku koostisega puhastus- ja pesemisvahendeid.
BioD on loonud tootesarja teadlikule tarbijale, kelle jaoks on piisavalt head ainult läbinisti looduslikud ja allergiavabad valikud, mis kaitsevad nii inimesi kui ka keskkonda ning reaalselt ka toimivad!

Meiepoolne soov on, et looduslikul puhtusel põhinev kvaliteet jõuaks läbi vastutustundlike tarbimisvalikute ka kõige nõudlikuma kliendini ja seda ka eelkõige mõistliku hinnaga.

Tooted

Pesugeel, lõhnatu 1L

Universaalne vedel pesupesemise konsentraat. Sobib kasutamiseks nii masinpesuks kui käsipesuks. Võib kasutada õrnade kangaste pesuks. Seguneb koheselt. Võib kasutada pesuks nii sooja kui külma veega. Parfüümivaba.

Pesuloputusvahend, lõhnatu 1L

Universaalne vedel pesuloputusvahendi konsentraat. Sobib kasutamiseks nii masinpesus kui käsipesus. Võib kasutada õrnade kangaste loputamiseks. Parfüümivaba

Nõudepesuvahend, lõhnatu 0,75L

Konsentreeritud nõudepesuvahend sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, eemaldab kergesti nõudelt rasva ning kõrbenud plekid. Parfüümivaba, biolagunev, sobib väga tundlikule ning allergilisele nahale.

Pesugeel, lavendel 1L

Universaalne vedel pesupesemise konsentraat. Sobib kasutamiseks nii masinpesuks kui käsipesuks. Võib kasutada õrnade kangaste pesuks. Seguneb koheselt. Võib kasutada pesuks nii sooja kui külma veega. Lavendli lõhnaga.

Pesuloputusvahend, lavendel 1L

Universaalne vedel pesuloputusvahendi konsentraat. Sobib kasutamiseks nii masinpesus kui käsipesus. Võib kasutada õrnade kangaste loputamiseks. Lavendli lõhnaga.

Nõudepesuvahend, greip 0,75L

Konsentreeritud nõudepesuvahend sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, eemaldab kergesti nõudelt rasva ning kõrbenud plekid. Parfüümivaba, biolagunev, sobib väga tundlikule ning allergilisele nahale. Värske greibi lõhnaline.

Pesupulber, lõhnatu 1Kg

Universaalne pesupulbrikonsetraat. Sobib kasutamiseks nii masipesuks kui käsipesuks. Sisaldab mittesaastavat tseoliiti. Parfüümivaba.

Antibakteriaalne sügavpuhastav pesupulbri lisand 0,5kg

Toote kirjeldus

Pesuvalgendi 0,4kg

Hapnikul põhinev antibakteriaalne ja desinfitseeriv valgendi, ebameeldivate lõhnade ning plekkide eemaldi. Lisatakse pesuvahendi hulka. Ei sisalda klooripõhiseid aineid.

Nõudepesumasina pulber 0,72kg

Nõudepesumasina loputusvedelik 0,75l

üldpuhastusvahend, sprei 0,5l

Keskkonnasõbralik, universaalne, koheselt kasutatav üldpuhastusvahend. Ideaalne kasutamiseks kõikidel kõvadel pindadel. Toode on mittetoksiline ning nahasõbralik. Lihtsalt piserda pinnale, vajadusel lase seista 15 sekundit ja seejärel pühi maha.

Vannitoa puhastusvahend, sprei 0,5l

Toote info…

Klaasi- ja peeglipuhastusvahend, sprei 0,5l

Kõikide läikivate pindade puhastamiseks ning poleerimiseks.

Mööblipuhastusvahend, sprei 0,5l

Keskkonnasõbralik mööbli puhastuse ja poleerimise vahend, ei sisalda naftakeemiat, fosfaate ega teisi samalaadseid aineid. Ideaalne puidu, vineeri ning laminaatpindadele. Sisaldab taimepõhist vaha.

Põrandapesuvahend linaseemneõliga 0,75l

Universaalne põrandapesuvahend linaseemne seebiga sobib kasutamiseks erinevatel pindadel nagu puit, vinüül, laminaat ning keraamilised pinnad. Vahend on valmistatud looduslikult saadud materjalidest, ei sisalda naftakeemiat, fosfaate, säilitusaineid, ensüüme ega sünteesitud lõhnaaineid. Ei ärrita nahka.

Kodu- ja aiapuhastusvahend 0,75l

Konsentreeritud vahend, mis puhastab, desinfitseerib ning neutraliseerib igasugused lõhnad ning mustuse. On mõeldud kasutamiseks kodudes ning aedades. Võib kasutada terrasside, sõiduteedede, kasvuhoonete, prügikastide, veetünnide, valamute ja kanalisatsiooni puhastamiseks.

Kätepesuvahend, lõhnatu 0,5l

Kätepesuvahend, laimi ja aloega 0,5l